Štěňátka

Dne 19.3.2015 se nám narodila 3 krásná štěňátka!!!

Dvě holčičky- Cilka a Celestýna a jeden chlapeček- Cyril

V případě zájmu o naše štěňátka nás prosím kontaktujte na

emailové adrese: zolomouckehokralovstvi@seznam.cz,

a nebo na telefonu: 725 936 549

Rádi se pokusíme odpovědět na veškeré vaše dotazy! 

Pro více fotografií navštivte naše ---FACEBOOKOVÉ STRÁNKY---

 

Pro zodpovědného zájemce je většinou volba nového kamaráda a člena rodiny nelehká - bývá to totiž volba na dlouhá léta, limitovaná délkou života psa.
Pokud jste se tedy rozhodli, že právě francouzský buldoček je plemeno, které vyhovuje Vašemu životnímu stylu a rytmu, velmi rádi Vám štěňátko zarezervujeme.
Průběžně Vás budeme informovat, co je nového s porodem malých štěňátek, kolik se narodilo feneček, kolik pejsků, jakého zbarvení...Následně se můžeme domluvit na návštěvě u nás, kde si můžete jak maminku, tak také malé přírustky prohlédnout přímo v akci a dále se informovat o věcek, které je nutné si pořídit a jak nejlépe zútulnit prostředí pro Vašeho nového malého člena rodiny.
Všechna naše odchovaná štěňata budou očkovaná, budou mít aplikovaný mikročip, vydaný europet-pas, průkaz původu FCI (který zašleme ihned po jeho vyřízení), budou kontrolovaná poradcem chovu z hlediska zdravotních nebo exteriérových vad. Budou socializovaná mezi lidmi a ostatními domácími mazlíčky v naší rodině.

 

V roce 2011 jsme se stali členem chovatelského Moravskoslezského bulldog-mops klubu (www.msbmk.cz), který je garantem čistokrevného chovu plemene pod hlavičkou FCI v České republice.

Chovatelské poradenství pro nové majitele je pro nás samozřejmostí.